ZASEDALA HLAVNÍ POROTA NÁRODNÍCH CEN ZLATÁ VÁŽKA

V úterý 19. 9. zasedala Hlavní porota cen ZLATÁ VÁŽKA: Czech Social Business Awards. Setkání porotců hostila čestná predsedkyně Markéta Adamová Pekarová v prostoru Poslanecké sněmovny PČR.


Hlavní porota složená z organizátorů soutěže, partnerů a zástupců všech sedmi poslaneckých klubů hlasovala o vítězích ve čtyřech kategoriích: Inovativní podnik, Rozvoj regionu, Inspirativní spolupráce a Asistent/ka roku. 


“Děkujeme všem porotkyním a porotcům za jejich hlasování. Volba mezi tolika skvělými projekty sociálních podniků nebyla snadná. Velmi mne potěšilo zapojení všech poslaneckých klubů, jsme rádi, že se sociálnímu podnikání v Česku dostává tak velké podpory”, komentoval setkání ředitel národních cen sociálního podnikání Zdeněk Kosour, který je zároveň mluvčí Deklarace.


 V říjnu se na Úřadu vlády sejde Veřejná odborná porota, která pod vedením vládní zmocněnkyně pro lidská práva Kláry Šimáčkové Laurenčíkové vybere laureáty dalších dvou kategorií (Instituce roku a Osobnost roku). Vítězové pak budou vyhlášeni na galavečeru 3. listopadu v Černínském paláci. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Přejít nahoru
Skip to content